м. Дніпро, вул. Троїцька, 21Г, кабінет №557
Вам передзвонити?

Адвокат з трудових спорів

Адвокат з трудових спорів

Адвокат по трудових спорах. У трудових взаєминах часто бувають невдоволення, які переростають в трудові спори, тому важливо знайти правильний підхід до його вирішення. У цьому допоможе адвокат по трудових спорах, без якого вам не обійтися.

Наші адвокати по трудових спорах з готовністю візьмуться за захист інтересів підприємства або працівника в трудових спорах на стадії мирного врегулювання або в судовому порядку.

Бюро допоможе знайти оптимальний спосіб вирішення трудового спору, що дозволяє захистити як бізнес від можливих скарг або позовів з боку працівників, а також працівника від необґрунтованих дії підприємства.

Адвокат по трудових спорах допоможе скласти необхідні документи, що стосуються оформлення трудових відносин з працівниками: посадові інструкції, договору про матеріальну відповідальність, положення і т. д.

Якщо вам погрожують скаргами, позовами або до вас нагрянула перевірка Держпраці, вам потрібен адвокат по трудових спорах, який має досвід в подібних справах. Наші адвокати з радістю візьмуться за вирішення трудового спору і зроблять все можливе, щоб цей трудовий спір доставив вам мінімум переживань і дискомфорту.

Адвокатське бюро «Альони Забари» готове надати наступні послуги в трудових спорах:

 • Надання консультацій з питань застосування законодавства про працю.
 • Розробка локальних наказів, положень, посадових інструкцій, договорів про індивідуальну та / або колективну матеріальну відповідальність;
 • Підготовка колективного договору;
 • Правова допомога при виявленні нестачі з вини матеріально-відповідальних осіб;
 • Участь у перевірках Держпраці;
 • Оскарження штрафів Держпраці;
 • Захист інтересів підприємств в судах в трудових спорах, ініційованих їх співробітниками.

Адвокат по трудових спорах для працівників

Бюро надає захист працівникам, чиї трудові права були порушені з боку роботодавців. У вашому трудовому спорі адвокат буде боротися за ваші права для отримання максимальної користі для вас, включаючи стягнення компенсації, середнього заробітку, а також відшкодування моральної шкоди.

Виграти трудовий спір проти великої компанії дуже складно, адже компанії володіють потужним фінансовим і адміністративним ресурсом, а значить покладатися тільки на свої сили не варто, вам потрібен адвокат. Тільки адвокат зможе протистояти великій компанії, захищаючи ваші інтереси. Наші адвокати, які практикують у м. Дніпро та Дніпропетровській області зможуть протидіяти спробам компаній затягнути судовий спір або ухилитися від надання документів. Наші адвокати в м. Дніпро зберуть всі необхідні докази, підготують позов і правильний розрахунок, сходять замість вас до суду і представлять вашу позицію в трудовому спорі. Багато працівників не знають своїх трудових прав. Пропонуємо вам записатися до нас на юридичну консультацію і наш адвокат пояснить суть ваших трудових прав, передбачених КЗпП та іншими законами, що регулюють трудові правовідносини.

Якщо ви опинилися залученим у трудовий спір з вашим роботодавцем, зверніться до знаючого адвоката, який запропонує оптимальні варіанти його вирішення.

Працівники, чиї трудові права були порушені, можуть звернутися за наступною правовою допомогою:

 • Надання консультацій з трудових прав працівників;
 • Захист інтересів громадян у трудових спорах;
 • Стягнення матеріальної шкоди, заподіяної здоров'ю в результаті виконання трудових обов'язків;
 • Стягнення середнього заробітку і моральної шкоди за порушення термінів виплати зарплати, видачі трудової книжки і т. д.;
 • Захист інтересів матеріально-відповідальних працівників;
 • Поновлення на роботі у зв'язку з незаконним звільненням.

Поспішайте призначити зустріч з вашим адвокатом, телефонуйте нам і ми надамо вам кращий правовий захист. Адвокат по трудових спорах в Дніпрі завжди радий допомогти.

Потрібна консультація Адвоката?
Залиш заявку на консультацію Адвоката! Ми зв'яжемося з Вами для вирішення Вашого питання найближчим часом!
Наші головні переваги
Досвід ведення судових справ

Великий досвід

Адвокат Альона Забара має у своїй практиці величезну кількість виграних справ у різних юридичних сферах і галузях практики.

Швидкість роботи

Швидкість роботи

Вам не доведеться довго чекати на вирішення вашого питання і я подбаю, щоб швидкість рішення не вплинула на якість послуг, що надаються.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід адвоката в роботі полягає в тому, що для кожного клієнта адвокат розробляє індивідуальну стратегію захисту.

Великий спектр послуг

Великий спектр послуг

Наше бюро має велику сферу акредитацій та можемо працювати у різних практиках. Ми точно знайдемо правильне вирішення Вашої проблеми.

Зворотній дзвінок
Зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Консультація
Зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×