м. Дніпро, вул. Троїцька, 21Г, кабінет №557
Вам передзвонити?

Адвокат із сімейних спорів

Адвокат із сімейних спорів

Адвокат по сімейних спорах Дніпро. Консультація юриста з сімейного права Дніпро. Юридична консультація Дніпро. Адвокат по аліментах. Адвокат по розлученнях Дніпро. Сімейний юрист Дніпро. Сімейний адвокат Дніпро. Стягнення аліментів.

Адвокат по сімейних спорах в Дніпрі захистить ваші інтереси в суді. Якщо ви зіткнулися з прийняттям важливого рішення, що стосується сімейних відносин, поради та допомога адвоката часто мають вирішальне значення. У сімейних суперечках Бюро буде на вашому боці і позначить вам всі варіанти, на які ви можете розраховувати в сімейних суперечках.

Сімейні суперечки зачіпають багато питань, у вирішенні яких без адвоката не обійтися. Будь-то розлучення, розділ майна, стягнення аліментів, адвокат в Дніпрі грамотно обгрунтує позов, підготує заперечення проти позову, витребує всі необхідні документи і організовує ваш захист.

Дуже часто клієнти не хочуть бути присутніми в суді або спілкуватися зі своїми членами сім'ї, тому що ці питання дуже болючі. Адвокат по сімейних спорах в Дніпрі організовує ваш захист з мінімальними витратами ваших сил, нервів і ресурсів. Наші адвокати подбають, щоб ваш сімейний спір був на вашу користь.

Наші адвокати практикують у Дніпрі та Дніпропетровській області та мають значний досвід у веденні сімейних спорів, включаючи поділ майна подружжя, розлучення, стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав тощо.

Ви можете звернутися до нас як за отримання юридичної консультації, так і з приводу ведення вашого сімейного спору в суді.

Адвокатське бюро «Альони Забари» візьметься за вирішення наступних сімейних спорів:
  • Справи про розлучення;
  • Розлучення з іноземцем;
  • Стягнення аліментів, збільшення розміру аліментів;
  • Розділ майна між подружжям;
  • Суперечка про визнання батьківства / материнства;
  • Позбавлення батьківських прав;
  • Визначення порядку спілкування з дитиною;
  • Визначення з ким буде проживати дитина;
  • Отримання дозволу на шлюб неповнолітніми.

Пріоритетом для нас є отримання найкращої вигоди для кожного клієнта з урахуванням його побажань та інтересів. Зв'яжіться з нами для призначення зустрічі і початку роботи над тактикою вашого сімейного спору вже сьогодні.

Потрібна консультація Адвоката?
Залиш заявку на консультацію Адвоката! Ми зв'яжемося з Вами для вирішення Вашого питання найближчим часом!
Наші головні переваги
Досвід ведення судових справ

Великий досвід

Адвокат Альона Забара має у своїй практиці величезну кількість виграних справ у різних юридичних сферах і галузях практики.

Швидкість роботи

Швидкість роботи

Вам не доведеться довго чекати на вирішення вашого питання і я подбаю, щоб швидкість рішення не вплинула на якість послуг, що надаються.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід адвоката в роботі полягає в тому, що для кожного клієнта адвокат розробляє індивідуальну стратегію захисту.

Великий спектр послуг

Великий спектр послуг

Наше бюро має велику сферу акредитацій та можемо працювати у різних практиках. Ми точно знайдемо правильне вирішення Вашої проблеми.

Зворотній дзвінок
Зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Консультація
Зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×