м. Дніпро, вул. Троїцька, 21Г, кабінет №557
Вам передзвонити?

Адвокат по ДТП

Адвокат по ДТП Днепр

Адвокат по ДТП Дніпро. Юридична консультація по ДТП Дніпро. Стягнення матеріальної та моральної шкоди, заподіяної внаслідок ДТП.

Адвокат по ДТП може знадобитися кожному, навіть тим, хто не володіє автомобілем, тому що від ДТП в наш час ніхто не застрахований. Кожен раз, коли виникає ДТП, є потерпілі, які отримали шкоду здоров'ю або автомобілю. Рідко зустрічаються ситуації, коли все проходить гладко і сторони розходитися мирно.

Не дивлячись на обов'язкове страхування відповідальності, згідно Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», страховка не завжди гарантує отримання грошей від страхової, тому що страхові часто відмовляють у проведенні виплат.

Бувають випадки, коли з винуватця ДТП вимагають занадто велику і необгрунтовану суму на ремонт авто і моральну шкоду і він не згоден платити захмарні суми.

Кожен раз, коли настає нерозв'язна ситуація, доводиться звертатися до суду.

Самостійно себе захищати дуже складно, тому що питання відшкодування шкоди регулюються не тільки нормами Цивільного кодексу, а й багатьма іншими законами, тому ми пропонуємо звертатися в наше Адвокатське бюро «Альоны Забари». У нашому бюро ви можете розраховувати на отримання якісних юридичних послуг: від отримання юридичної консультації з питань ДТП до подачі позову до суду і ведення справи в суді.

Адвокатське бюро «Альоны Забари» надасть Юридичні послуги з питань ДТП, а саме:

 • Юридичні консультації з питань, пов'язаних з ДТП;
 • Стягнення збитку з винуватця ДТП на ремонт авто;
 • Стягнення шкоди з винуватця ДТП на лікування;
 • Стягнення шкоди з винуватця ДТП у зв'язку з повним знищенням авто;
 • Стягнення моральної шкоди після ДТП;
 • Спори зі страховими компаніями: стягнення зі страхової компанії страхового відшкодування у зв'язку з ДТП;
 • Спори про стягнення моральної та матеріальної шкоди;
 • Стягнення шкоди, заподіяної здоров'ю або майну;
 • Оспорювання сум на ремонт авто, які пред'явили винуватцю ДТП.

На що ви можете розраховувати, звертаючись в наше Бюро за юридичними послугами:

 • Адвокат по ДТП може скласти документи для подачі в суд, а саме: позови, клопотання, заперечення, заяви, відгуки, зустрічні позови;
 • Адвокат по ДТП підготує всю доказову базу, в тому числі потурбується про проведення експертизи для встановлення розміру збитку;
 • Ви можете найняти адвоката для участі в судових засіданнях, коли справа вже знаходиться в суді. При цьому наші клієнти, яких ми захищаємо в суді, можуть не брати участь в судовому процесі, адвокат все зробить за вас;
 • Адвокат по ДТП надасть юридичну консультацію з усіх питань, що стосуються ДТП.

Не відкладайте зустріч з вашим адвокатом, телефонуйте нам і ми Вам надамо якісну юридичну підтримку. Наш Адвокат по ДТП в Дніпрі завжди на вашому боці.

Потрібна консультація Адвоката?
Залиш заявку на консультацію Адвоката! Ми зв'яжемося з Вами для вирішення Вашого питання найближчим часом!
Наші головні переваги
Досвід ведення судових справ

Великий досвід

Адвокат Альона Забара має у своїй практиці величезну кількість виграних справ у різних юридичних сферах і галузях практики.

Швидкість роботи

Швидкість роботи

Вам не доведеться довго чекати на вирішення вашого питання і я подбаю, щоб швидкість рішення не вплинула на якість послуг, що надаються.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід адвоката в роботі полягає в тому, що для кожного клієнта адвокат розробляє індивідуальну стратегію захисту.

Великий спектр послуг

Великий спектр послуг

Наше бюро має велику сферу акредитацій та можемо працювати у різних практиках. Ми точно знайдемо правильне вирішення Вашої проблеми.

Зворотній дзвінок
Зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Консультація
Зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×