м. Дніпро, вул. Троїцька, 21Г, кабінет №557
Вам передзвонити?

Адвокат Дніпро

Адвокат Днепр

Адвокат Дніпро. Юрист Дніпропетровськ. Юридична консультація Дніпро. Консультація юриста Дніпро. Юрист Дніпро. Юридичні послуги у Дніпрі. Консультація адвоката Дніпро.

Адвокатське бюро «Альони Забари» має успішний досвід у вирішенні судових спорів, захисту інтересів клієнтів у суді, відстоювання інтересів клієнтів під час переговорів. В Адвокатському бюро «Альони Забари» можна отримати юридичну консультацію. До адвоката можна звернутися за складанням документів правового характеру або за захистом інтересів у судовому спорі.

Ви можете довірити адвокату у Дніпрі вирішення вашого питання, пов'язаного із цивільними, податковими, житловими, сімейними, господарськими, адміністративними правовідносинами.

Якщо ви ще обмірковуєте, чи варто розпочинати судовий процес, погоджуватися на угоду, приймати пропозиції іншої сторони, поспішайте звернутися до Бюро для отримання консультації адвоката. Адвокат надасть професійну юридичну консультацію, опише вам усі варіанти та допоможе обрати найоптимальніший план для отримання правильного рішення.

У яких судових справах Адвокатське бюро «Альони Забари» надає юридичні послуги:

1) ЦИВІЛЬНІ: земельні спори; спори з нерухомістю; банківські спори; виділення будинку (квартири) у натурі; визначення порядку користування квартирою (будинком); стягнення збитків, моральної шкоди; спори з виконавчою службою, оскарження їх дій та бездіяльності; захист честі та гідності; усунення перешкод у користуванні майном; стягнення заборгованості (заборгованості за розпискою); визнання угод недійсними, тощо.

2) СІМЕЙНІ: консультації юриста у сімейних справах; аліменти, включаючи перерахунок аліментів, стягнення пені за прострочення сплати аліментів; розірвання шлюбу; рішення з ким проживатиме дитина; поділ майна подружжя.

3) ЖИТЛОВІ: виселення; вселення; примусове зняття з реєстрації; приватизація; визначення порядку користуватись спільною квартирою (будинком).

4) ПОДАТКОВІ: оскарження податкових повідомлень-рішень (ППР); вихід із ризику; розблокування податкових накладних; оскарження арешту; оскарження інших рішень (дій чи бездіяльності) податкових органів.

5) ГОСПОДАРСЬКІ: земельні спори; спори з нерухомістю; договірні спори; корпоративні спори (з учасниками, акціонерами); спори з АМКУ; стягнення заборгованості, штрафів, пені, збитків; розірвання договорів в судовому порядку; визнання угод недійсними.

6) СПОРИ З СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: спори з пенсійним фондом (оскарження рішень з відмови призначити пенсію).

Вам не потрібно наймати безліч адвокатів для вирішення ваших правових питань. Вам достатньо розпочати співпрацювати з нашим Бюро. Телефонуйте нам, якщо вам потрібен:


АДВОКАТ ДНІПРО;
АДВОКАТ З ГОСПОДАРСЬКИХ СПОРІВ;
АДВОКАТ З КОРПОРАТИВНИХ СПОРІВ;
АДВОКАТ З ЦИВІЛЬНИХ СПОРІВ;
АДВОКАТ З ПОДАТКОВИХ СПОРІВ;
АДВОКАТ ЗІ СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ;
АДВОКАТ З СУДОВИХ СПОРІВ;
АДВОКАТ ПО ТРУДОВИМ СПОРАМ;
АДВОКАТ ПО ЖИТЛОВИМ СПОРАМ;
АДВОКАТ ЗІ СПАДКОВИХ СПОРІВ;
АДВОКАТ З ДТП;
АДВОКАТ З НЕРУХОМОСТІ;
АДВОКАТ ПО ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ;
АДВОКАТ ПО ЗАХИСТУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ;
АДВОКАТ ІЗ ЗАХИСТУ ВЛАСНОСТІ;
АДВОКАТ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ СПОРІВ;
ЮРИДИЧНИЙ КОНСУЛЬТАНТ.


Причини співпрацювати з нашою компанією:

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми впевнені, що немає однакових правових ситуацій, які можна вирішити за єдиним рецептом. Кожен клієнт – індивідуальний, як і його ситуація, тому для кожного клієнта ми шукаємо унікальні способи вирішення його питань.
  • якість правової допомоги. Співпрацюючи з нашою компанією, ви отримаєте той результат, на який розраховували і який ми гарантували вам при підписанні Договору.
  • конфіденційність. Наша компанія гарантує конфіденційність усієї інформації, отриманої від кожного клієнта, а також готова відповідати за порушення конфіденційності.
  • професіоналізм. Правова допомога надається професійним адвокатом, який має успішний досвід захисту інтересів як в суді, так і у вирішенні конфліктних ситуацій в позасудовому порядку.

Довірте вирішення вашого правового питання професійному адвокату!

Зв'яжіться з нами для призначення зустрічі!

Знайти нас в інтернеті можна за тегами: адвокат Дніпро, юрист Дніпро, юридичні послуги Дніпро, юридичні послуги, консультація юриста, допомога адвоката, консультація адвоката, юридичні консультації, адвокати Дніпра, адвокат у Дніпрі, послуги юриста Дніпро, адвокатські контори Дніпро, Дніпро адвокат, адвокатська компанія Дніпро, адвокат у Дніпропетровську , послуги адвоката у Дніпрі, найкращі адвокати Дніпропетровська, адвокат Дніпро контакти, зателефонувати адвокату, адвокат у центрі Дніпро, адвокат Дніпро правий берег.

Потрібна консультація Адвоката?
Залиш заявку на консультацію Адвоката! Ми зв'яжемося з Вами для вирішення Вашого питання найближчим часом!
Наші головні переваги
Досвід ведення судових справ

Великий досвід

Адвокат Альона Забара має у своїй практиці величезну кількість виграних справ у різних юридичних сферах і галузях практики.

Швидкість роботи

Швидкість роботи

Вам не доведеться довго чекати на вирішення вашого питання і я подбаю, щоб швидкість рішення не вплинула на якість послуг, що надаються.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід адвоката в роботі полягає в тому, що для кожного клієнта адвокат розробляє індивідуальну стратегію захисту.

Великий спектр послуг

Великий спектр послуг

Наше бюро має велику сферу акредитацій та можемо працювати у різних практиках. Ми точно знайдемо правильне вирішення Вашої проблеми.

Зворотній дзвінок
Зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Консультація
Зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×