Середній заробіток за час вимушеного прогулу та моральна шкода підлягають оподаткуванню

Нормами трудового законодавства передбачено, що за час вимушеного прогулу по вині роботодавця, працівнику виплачується середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Вирішуючи такі трудові спори, суди часто задовольняють позовні вимоги про стягнення моральної шкоди.

Пройшовши складний трудовий спір та отримавши позитивне рішення, працівник розраховує на отримання точно тієї суми, яка вказана в рішенні, однак така сума підлягає оподаткуванню.

Аналогічна позиція підтримується Верховним судом, який в своїй Постанові від 18.07.2018р. № 359/10023/16-ц зазначив, що суми середнього заробітку за час вимушеного прогулу підлягають оподаткуванню.

При цьому, проаналізувавши положення Податкового кодексу щодо порядку визначення доходу платника податку, суд прийшов до висновку, що сума моральної шкоди, присуджена на користь особи являється її доходом, який підлягає оподаткуванню.

З огляду на те, що утримування з доходу працівника податків і перерахування їх в бюджет здійснює роботодавець, який в даному випадку виступає податковим агентом такого працівника, то дії роботодавця по виплаті суми середнього заробітку та моральної шкоди за мінусом податків і зборів являється правомірним.

У випадку, якщо вам необхідно стягнути середній заробіток з роботодавця, однак ви не знаєте, як правильно оформити позовну заяву чи здійснити розрахунок середнього заробітку, радимо звертатися до Адвокатського бюро «Альони Забари», де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу адвоката в оформленні всіх необхідних документів.