м. Дніпро, вул. Троїцька, 21Г, кабінет №557
Вам передзвонити?

Не завжди безпідставно сплачену зарплату можна стягнути назад

Не завжди безпідставно сплачену зарплату можна стягнути назад

Якщо працівник отримував гроші на підприємстві у вигляді заробітної плати, яка перераховувалася роботодавцем добровільно, якщо при перерахуванні грошей не було Рахункової помилки, а з боку працівника не було недобросовісних дій, то такі гроші не можуть бути стягнуті з працівника як безпідставно отримані на підставі ст.1215 Цивільного кодексу України.

Такого висновку дійшов Верховний суд у своїй Постанові від 20.06.2018 р.у справі № 501/2500/15-ц, у якій ВС відмовив підприємству у задоволенні скарги на рішення судів, які відмовили у стягненні безпідставно отриманої заробітної плати.

При цьому суд вказав, що підприємство не позбавлене права повернути відповідні кошти з використанням правового механізму, передбаченого нормами глави IX КЗпП України (Гарантії при покладанні на працівників матеріальної відповідальності за шкоду, заподіяну підприємству, установі, організації).

У той же час, для застосування норм глави IX КЗпП України має бути наявність шкоди, заподіяної підприємству протиправною дією (бездіяльністю) з боку працівника, однак при відсутності доказів такої шкоди в позові, поданому на підставі з главою IX КЗпП має бути відмовлено.

У разі необхідності стягнути безпідставно сплаченої заробітної плати або врегулювання трудового спору, наша компанія з радістю візьметься за ваше питання. Телефонуйте нам у будь-який час.

Потрібна консультація Адвоката?
Залиш заявку на консультацію Адвоката! Ми зв'яжемося з Вами для вирішення Вашого питання найближчим часом!
Наші головні переваги
Досвід ведення судових справ

Великий досвід

Адвокат Альона Забара має у своїй практиці величезну кількість виграних справ у різних юридичних сферах і галузях практики.

Швидкість роботи

Швидкість роботи

Вам не доведеться довго чекати на вирішення вашого питання і я подбаю, щоб швидкість рішення не вплинула на якість послуг, що надаються.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід адвоката в роботі полягає в тому, що для кожного клієнта адвокат розробляє індивідуальну стратегію захисту.

Великий спектр послуг

Великий спектр послуг

Наше бюро має велику сферу акредитацій та можемо працювати у різних практиках. Ми точно знайдемо правильне вирішення Вашої проблеми.

Зворотній дзвінок
Зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Консультація
Зв'яжемось з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×